Tere külaline, võite sisse logida või luua uue konto.

Keel: Estonian Estonian

Designhouse OÜ

0 toode(t) - 0.00€

Teie ostukorv on tühi!

KKK

Siit leiate vastused korduma kippuvatele küsimustele. Kui Teie küsimus jäi vastuseta, siis kirjutage meile julgesti. Vastame Teie küsimustele nii kiiresti, kui võimalik.

Tellimine

Kas ma pean registreerima kasutajaks, et tellimust esitada?

Ei pea. Tooteid saate tellida nii külalisena kui registreeritud kliendina. Kui aga soovite ka edaspidi meie e-poest tellida, siis soovitame luua oma konto. Teie enda kasutajakonto annab Teile lisavõimaluse näha oma ostude ajalugu, näha ja muuta kontaktandmeid. Tellimuse vormistamine on lihtsam ja kiirem tänu eeltäidetud aadressiväljadele.

Kas ma saan oma tellimust muuta, kui olen juba ära maksnud?

Juhul kui märkasite tellimuses viga, on Teil võimalus oma tellimust muuta koheselt peale selle sooritamist. Tellimuse muutmiseks helista Designhouse klienditeeninduse telefonil 5129964 või kirjuta sellest e-posti aadressile info@designhouse.ee

Kui kiiresti jõuab tellitud toode minuni?

Postitame laos oleva kauba esimesel võimalusel ning üldjuhul jõuab kaup kliendini juba järgmisel päeval. Täpsemat infot tarneaegade kohta leiate siit:

Smartpost

Tasuta transport kõikidele ostudele üle Eesti alates 10 eurosest ostust!

Kui sooritada ost tööpäeviti (E-R) enne kella 15:00 jõuavad pakid sihtkohta järgmisel päeval (v.a. saared). Saaremaale ja Hiiumaale jõuavad pakid ülejärgmisel tööpäeval. Reedel peale 15:00, laupäeval, pühapäeval ja riiklikel pühadel sooritatud ostud toimetatakse kliendini ülejärgmisel tööpäeval.

Paki kättesaamine

Kohe kui pakk on jõudnud sihtkoha pakiautomaati, edastatakse paki saaja mobiiltelefonile SMS-teade kogu vajaliku infoga paki kättesaamiseks. Paki kättesaamiseks pole automaadi juures vaja teha muud kui sisestada puutetundlikul ekraanil SMS-is sisaldunud uksekood – selle peale avaneb õige kapiuks ja pakk ongi käes!

Kas tooteid on võimalik ka kuskil näha?

Kuna tegemist on hetkel vaid veebipoega, siis müügisalongi, kus tootenäidised väljas, meil veel ei ole. Kui on soov siiski tootega enne ostu vormistamist tutvuda, siis andke meile sellest märku ning lepime kokku, kuidas tooteid näha saate.

Minu konto

Unustasin oma konto salasõna. Kuidas pean nüüd edasi toimima?

Olge mureta! Minge oma konto sisenemise lehele ja vajutage "Unustasite parooli?" nuppu. Sisestage lahtrisse oma e-posti aadress, millega varasemalt Designhouse.ee´s kasutaja tegite ning vajutage nuppu "Kinnita". Saadame Teie e-posti aadressile uue salasõna.

Kuidas saan oma aadressi, salasõna jne muuta?

Logige ennast Designhouse.ee sisse ning vajutage nuppu "Konto info". Järgmisel lehel pange linnuke lahtrisse "Muuda salasõna". Avanevas vaates saate vajalikud muudatused ära teha.

Maksmine

Millised on maksevõimalused?

Infot makseviiside kohta leiate siit

Maksevõimalused

Designhouse.ee veebipoes pakume ostu eest tasumiseks järgnevaid võimalusi:

Pangalingid

Swedbank, SEB Pank, Nordea, LHV, Krediidipank, Danske pank, PayPal. Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve. Pangalingiga tasumiseks vajutage pangalingi ikoonile. Koopia arvest saadetakse ka teie e-posti aadressile juhuks kui soovite tellimuse eest tasuda hiljem.

Pangaülekanne

Tellimuse kinnitamisel kuvatakse ekraanile tellimusarve. Koopia arvest saabub koheselt ka teie e-posti aadressile, et saaksite selle soovi korral välja trükkida ning tasuda endale sobival ajal pangaülekandega internetipangas või pangakontoris. Pangaülekandega tasumisel märkige selgitusse kindlasti tellimusarve number.

Välismaksed

Saaja pank

: Swedbank AS, 8 Liivalaia Street,15040 Tallinn, Estonia

IBAN:

EE722200221058530107

SWIFT

HABAEE2X

 

Kas on võimalik tasuda arvega?

Jah, Designhouse.ee veebipoes on võimalik maksta arvega.

Tagastamine

Kas ostetud toodet saab tagastada?

Jah, loomulikult. Ostetud kaubale kehtib alates kauba kättesaamisest 14 päevane kauba tagastamisõigus. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja orginaalpakendis. Lisainfot tagastamistingimuste kohta loe siit.

·         Designhouse.ee veebipoest ostetud kaubale kehtivad Eesti Vabariigi seadustes ettenähtud garantii ja tagastamise kord.

·         Ostetud kaubale kehtib alates kauba kättesaamisest 14 päevane kauba tagastamisõigus, vastavalt Võlaõigusseaduse § 56-le.

Toote tagastamine:

·         Klient peab oma tagastamissoovist teada andma kas e-posti aadressil info@designhouse.ee mitte hiljem kui 14 päeva jooksul pärast kauba kättesaamist või täitma ära toote tagastuse vormi Designhouse.ee kodulehel.

·         Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja orginaalpakendis.

·         Kauba tagastamiskulud kannab klient (max. 10€, VÕS §194 lg 4), välja arvatud juhul kui tagastamise põhjuseks on mittevastavus tellitule või praakkaup.

·         Designhouse OÜ tagastab kliendile raha 3 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest.

·         Võimalike pretensioonide korral, palume saata e-mail aadressile info@designhouse.ee. Saadetud kirjas palume kirjeldada võimalikult täpselt milles pretensioon seisneb ning ärge unustage lisamast kontaktandmeid. Pretensiooni esitajaga võetakse ühendust 3 tööpäeva jooksul.

Kui olen toote tagastanud, millal saan tagasi toote eest tasutud summa?

Designhouse OÜ tagastab kliendile raha 3 kalendripäeva jooksul alates kauba kättesaamisest.