Tere külaline, võite sisse logida või luua uue konto.

Keel: Estonian Estonian

Designhouse OÜ

0 toode(t) - 0.00€

Teie ostukorv on tühi!

Tellimine

Tellimine on kiire ja lihtne.

 

1. Valige välja endale sobivad tooted, lisage ostukorvi ning vormistage tellimus.
Tooted, mida hetkel ei ole laos on märgitud kirjaga "Ettetellimisel", tellimuse vormistamiseks saatke kiri aadressile info@designhouse.ee

2. Tellimuse saab sooritada nii külalise kui ka registreeritud kasutajana. Olles registreeritud kasutaja, säästate aega oma andmete sisestamisel. Registreeritud kasutajatel on eelis osa saada ka erakorralistest sooduspakkumistest. Täita tuleb kõik punase tärniga ehk kohustuslikud väljad.

3. Valige enda jaoks sobivaim Smartposti pakiautomaat.

4. Valige sobiv makse viis - Pangalink, PayPal või arvega tasumine. Maksekeskuse kaudu on võimalik tasuda pangalingiga Swedbank, SEB, Danske Bank, Nordea, LHV ja Krediidipank kontode kasutajatel. Kui valikutest puudub sobiv pank, ei ole põhjust muretsemiseks. E-mailile saadetakse automaatselt tellimuse kinnitus,  kust leiate kõik meie rekvisiidid makse sooritamiseks teistest pankadest. Aktsepteerime ka rahvusvahelisi kandeid. Rahvusvaheliste maksete puhul on soovitav märkida see lisainfona tellimuse vormistamisel, kuna makse laekumine võib võtta aega kauem kui 48h.

 

Rahvusvahelise tellimuse korral on meie kontaktid:

DESIGNHOUSE OÜ
Kuldala tee 26 Rae vald 75312 Estonia
IBAN: EE722200221058530107
SWIFT/BIC: HABAEE2X
Swedbank AS, Liivalaia 8, 15040 Tallinn

 

5. Kinnitage tellimus ning sooritage makse.

Tellimusi hoiame broneeringus 48h, kui selle aja jooksul ei ole meile laekunud tellimuses märgitud summat, tühistame tellimuse ning tooted on jälle avatud kõigile. Kui on soov eelnevalt valitud tooteid siiski osta, tuleks tellimus uuesti vormistada.

Enne tellimuse teele panemist, kontrollime kõik tooted omalt poolt üle, kuid kui esineb mingeid defekte, palume saata meil: info@designhouse.ee

 

Tagastus:

Kõikidele toodetele kehtib 14-päevane tagastamisõigus. Tagastatav kaup peab olema kasutamata, kahjustamata ja originaalpakendis. Toote tagastamiseks palume täita "Kauba tagastamise" avaldus, kuhu on oluline ära märkida ka tellimuse number ja tagastamise viis.

Kaupa saab tagastada kasutades sama postiautomaati, millega kaup saabus. Sisestades automaadi juures sama SMS koodi, millega kaup kätte saadi on võimalik kaup tagastada vastavalt ekraanil olevatele juhistele. Kauba eest tasutud summa tagastame teie kontole 3 kalendripäeva jooksul pärast toote saabumist meie lattu.

NB! Juhime tähelepanu, et erinevate kampaaniate ajal võib juhtuda, et teatud tooted on läbi müüdud. Teavitame teid sellest koheselt e-maili teel.

 

Erinevate küsimuste korral võtke julgesti ühendust meie klienditoega:
E-mail: info@designhouse.ee
Telefon: +372 51 29 964